WhatsApp

×

İletişim Bilgileri

Site içi arama

Belediye taziye aracı aldı

Belediye taziye aracı aldı

15 Kasım 2019, 11:08
Belediye taziye aracı aldı

Sarayönü Belediyesi, olumsuz hava koşullarının etkilerini en aza indirebilmek ve daha iyi hizmet sağlamak için GÖKSAN  PREFABRİK'e taziye aracı yaptırdı. İlerleyen süreçte diğer mahalleler için de taziye araçları yaptırılacak.

Sarayönü Belediye Başkanı Nafiz Solak, sosyal belediyecilik adına her geçen gün hizmet kalitesini daha çok arttırmayı hedeflediklerini söyledi. Daha önce bu hizmetin taziye çadırları ile verildiğini anlatan Solak, “ilçemizde cenazesi olan vatandaşlarımız gelen misafirlerini karşılamak için belediyemizin taziye çadırlarını kullanıyordu. Bu da rüzgarlı, soğuk ve yağışlı havalarda yeterince iyi hizmet veremiyordu. Bu yüzden hizmet kalitesini arttırmak amacıyla 24 metrekare büyüklüğünde bir taziye aracı yaptırdık. Taziye aracımızın içerisinde insanların rahatça oturabileceği sabit oturaklar, lavabo, ısıtma sistemi bulunuyor. Sıcak, soğuk ve rüzgara dayanıklı taziye aracımız ilk olarak ilçe merkezimizde hizmet vermeye başlayacak. İki ay sonra ise aynı taziye aracımızdan bir tane de Ladik mahallemize yaptıracağız. Devamında bu yıl içerisinde Kurşunlu, Başhüyük, Çeşmelisebil, Gözlü ve Kadıoğlu mahallelerimize de birer adet yaptıracağız. Bu araçlar aynı zamanda komşu mahallelere de hizmet verecek” dedi.

DETAYLI BİLGİ İÇİN 
https://www.saraymedya.com/belediye-taziye-araci-aldi-7411.html

2004 yılında buyana Prefabrik Yapı Sektöründe faaliyet göstermektedir. Hafif prefabrike yapıların tanıtımı ve kullanımını fazlalaştırmak amacıyla, konteyner, prefabrik ev, prefabrik villa, motorsuz karavan ve prefabrik duş ile wc imalatı müşterilerimizin kullanımına sunulmuştur.Yandex.Metrica
  • 03322490585 05326035345

  • 05326035345

  • info@goksanprefabrik.com.tr

  • Horozluhan Mah. Anadolu San. Sit. Hisartepe Sk. No:64-68 Selçuklu/KONYA

  • Hafta İçi: 08:00 - 18:00 Arası.
    Cumartesi: 08:00 - 13:00 Arası.
    Pazar: Kapalı